Czas na zbiórkę noworoczną!

Czuwaj!

Zapraszamy na wyjątkową zbiórkę noworoczną, 13.01.2017r., zgodnie z tradycją naszej gromady – wspólne wyjście wyjście na lodowisko. Jak na zwyczaj przystało jest to wyjście integracyjne gromady z rodzinami, więc zapraszamy wszystkie zuchy z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami na wspólna zabawę. Jednak jeżeli jakiś zuch przychodzi bez osób dorosłych to prosimy o zabranie zgody na wyjście podpisanej przez prawnego opiekuna.

Spotykamy się pod lodowiskiem o godzinie 10:45, późnej niż zazwyczaj, ponieważ planujemy wejść na tafle około godziny 11. W związku z tym, że bilet grupowy jest tańszy kupujemy wejście na lodowisko razem. Druhna Marysia będzie zbierała od każdej osoby po 5 złotych, cena dla osób chętnych wejść na lód, i ona kupi bilet wstępu.

Jednak jeżeli chodzi o kwestie łyżew, to każdy załatwia ją we własnym zakresie. Na lodowisku jest możliwość wypożyczenia ich za 6 złotych za parę. Przypominamy że trzeba zabrać coś innego niż dowód osobisty, np. prawo jazdy bądź legitymacje dziecka, aby wypożyczyć łyżwy.

Dodatkowo uprzejmie prosimy aby zuchy, które nie umieją jeździć weszły na tafle z rodzicami, którzy bedą się nimi opiekować podczas jazdy.

W razie pytań o wyjście prosimy o kontakt pod numer telefonu dh. Marysi (+48 795189278). Do zobaczenia na lodowisku!

Czuj!

Kadra 103 BGZ

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.